KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186039
nr 1518 6039
efter Otte Sköld, Signerad RL. 50. Olja på pannå, 74x56 cm, yttermått inklusive ram: 91x73 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:01:26
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr